Het seizoen zit erop, Dames 2 kampioen!

4/20/2026

Onze teams kwamen voor de laatste keer in actie deze week, wat zorgde voor twee mooie overwinningen en twee nederlagen.

Dames 2 pakt in stijl de titel!

Dames 2 speelden dinsdagavond hun afsluitende wedstrijd en lieten vanaf de tip-off direct zien wie de baas was. Onze defense stond als een huis; we kregen slechts 6 punten tegen in de eerste helft. Na de rust hielden we het tempo hoog en liepen we in een ijzersterk derde kwart met uit naar een voorsprong van maar liefst 51 punten. Het was een heerlijke seizoensafsluiter want alle 8 speelsters kwamen op het scorebord met een gemiddelde van 11 punten per persoon! Met deze overtuigende laatste overwinning mogen zij zich officieel de trotse en onbetwiste kampioen noemen. Het feest in Raamsdonksveer kan beginnen: 16 - 84.

Wisselend succes tijdens de laatste competitiewedstrijden

Onze Jongens U16 hadden het kampioenschap al eerder veiliggesteld, maar wilden het seizoen uiteraard goed afsluiten tegen Migliore 2. Na een rustige openingsfase waarin we een kleine voorsprong pakten (5-8), namen we in het tweede kwart definitief afstand. Met een knappe 7-0 run braken we de wedstrijd open en scoorde het team in dat kwart bijna de helft van onze punten. Hoewel het vizier vanaf de vrijeworplijn met een magere 9 uit 29 schoten niet al te best was, kwamen we mede dankzij 9 punten van Marino en een sterke bijdrage van de bank (18 punten) nooit echt in gevaar: 33 - 44.

De Mannen U22 stonden voor een loodzware kluif tegen koploper Migliore 1. De wedstrijd werd helaas al direct in het moeizame eerste kwart verloren, waarin we aanvallend niet op gang kwamen en tegen een 19-4 achterstand aanliepen. In het tweede kwart toonden we uitstekende veerkracht door 22 punten te scoren, maar Migliore bleek simpelweg een maatje te groot. Ondanks deze nederlaag sluit het team zijn seizoen af op een hele mooie derde plaats: 93 - 52.

Tot slot speelde U14 een pittige uitwedstrijd in Breda tegen Barons 2, waarin de thuisploeg direct het initiatief greep en bij de rust al een voorsprong had van 43 - 9. Lichtpuntje van de middag was Saar die bleef knokken voor elk punt en in totaal 12 punten scoorde, waarvan er maar liefst 8 in een sterk derde kwart. De laatste plaats in de competitie stond helaas al vast, maar dit jonge team kan alle opgedane ervaring mooi meenemen naar het nieuwe seizoen om volgend jaar weer met een frisse start te beginnen: 77 - 23.