Takenschema

Vanaf dit seizoen zijn al je taken terug te vinden in de basketball.nl app. Al je wedstrijden en taken in 1 overzicht.

Deze is voor Android en iOS gratis te downloaden. Check voor meer info het nieuwsbericht op deze website.
Helaas heeft deze app (nog) niet de mogelijkheid om meldingen te versturen, dus kijk altijd even goed naar je persoonlijke schema.

Hieronder is nog het losse schema voor de zaalwacht te vinden:

NummerDatumTijdThuisteamUitteamVeldAccommodatiePlaatsScheidsrechtersVerenigingsofficials
119514-09-201818:45BV Volharding V18 1Agathos V18 1Veld 1OmniumGOES
166815-09-201812:00Goba M22 1Agathos M22 1Veld 1OosterbliekGORINCHEM
64115-09-201814:30Agathos X14 1Oirschot X14 1Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERSmid, L (Levi), Siberie, R (Rufano),Lagarde, Q (Quincy), Mullaert, B (Bas)
286315-09-201815:00Yellow Sox MSE 2Agathos MSE 2Veld 1Sporthal 't ZandBAKEL
262915-09-201816:30Agathos MSE 1B.C. Virtus MSE 2Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERE (Erik) Heerkens, D (Dirk) Hullegie RSmeets, R (Robin), Elshout, TPF (Thomas) Van Den, Boot, K (Kristiaan)
140515-09-201818:15Blauw-Wit M18 1Agathos M18 1 (VR)Veld 2In de RoosROOSENDAAL
347715-09-201819:15BV Souburg VSE 1Agathos VSE 1Veld 1van DuyvenvoordeOOST-SOUBURG
13416-09-201816:00BC Langstraat Shooters X12 1Agathos X12 1 (VR)Veld 3De SlagenWAALWIJK
172822-09-201812:45Agathos M22 1The Black Eagles M22 1Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERSchellekens - van Loon, M (Marieke), Vermeulen, K (Krista),Haan, J (Jurre) Den, Nunen, K (Kevin) Van
11022-09-201812:45Agathos X12 1 (VR)Vossenberg X12 1Veld 3Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERSmid, I (Indy), Koevoets, I (Ilse),Ouders Zagers, L (Luc), Ouders Belt, S (Suzette) Van Der
346722-09-201814:30Agathos VSE 1Scheldesport Basketball VSE 1Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERTielemans, M (Michael), Veeke, J (Joey) van der,Hofkens, S (Suze), Alphen, R (Robin) Van
70122-09-201816:00BC Langstraat Shooters X14 1Agathos X14 1Veld 3De SlagenWAALWIJK
227622-09-201816:30Agathos MSE 2BC Heeze MSE 2Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERKieboom, H (Hubine) van den, Hermans, E (Elise)Vondeling, D (Douwe), Hool, J (Jos)
122422-09-201816:30Agathos V18 1B.C. Waldric V18 1Veld 3Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERKant, J (Janneke), Slager, J (Judy),Mekes, J (Jimmy), Rutters, J (Just)
367622-09-201818:45Valkenswaard Falcons MSE 1Agathos MSE 1Veld 1AmundsenhalVALKENSWAARDT (Twan) van Vugt, D (Dimitri) Daems
13329-09-201812:00B.C. Virtus X12 1Agathos X12 1 (VR)Veld 1De CrosserWERKENDAM
66529-09-201814:00WBB Giants X14 1Agathos X14 2Veld 3TuinwijkBERGEN OP ZOOM
241029-09-201814:30Agathos MSE 2EVBV Octopus MSE 3Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERSchuit, M (Martin), Stekelenburg, T (Tim) Van,Kremer, S (Sjoerd), Siberie, R (Rufano)
75429-09-201814:30Agathos X14 1Barons X14 2Veld 3Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERSmid, L (Levi), Jacob, K (Ghalid),Groot, J. (Jelle) de, Haan, J (Jurre) Den
226429-09-201816:30Agathos MSE 1Akros MSE 1Veld 1Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERMötter, M (Maarten), Paans, D (Dylano), Mötter, R (Remco)
138029-09-201816:30Agathos M18 1 (VR)WBB Giants M18 2Veld 3Sporthal DongemondRAAMSDONKSVEERAkkermans, B (Bjorn), Drukker, B (Bas),Damen, T (Thijm), Groeneveld, P (Paul)
119429-09-201817:30BV Souburg V18 1Agathos V18 1Veld 1van DuyvenvoordeOOST-SOUBURG
347229-09-201818:15Vlijmscherp SVH VSE 1Agathos VSE 1Veld 2Die HeygraveVLIJMEN

Heb je vragen en/of opmerkingen neem dan contact op met de begeleidingscommissie.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *