Heren 2

Het twedde! Een groep vrienden die al sinds de mini’s met elkaar basketballen. En in 2017 is het ze dan eindelijk gelukt; KAMPIOEN! Sommige hebben wel 20 jaar voor dit ultieme moment moeten zwoegen. Gaat het ze dit jaar weer lukken of zakken ze finaal door de ondergrens heen?

Ach, wat maakt het uit. Gezelligheid na de wedstrijd is het belangrijkste, maar tijdens de wedstrijd gaan ze er vol voor!

Teamfoto

Leden:
Michael, Erik, Maarten, Jerom, Joey, Michel, Remco en Wilbert.

Coach(es):
Wilbert

Trainer(s):
Wilbert

Trainingstijden:
Vrijdag: 19.15 - 20.30 uur

Speelschema Heren 2

DatumTijdThuis teamUit team
31-03-201912:30Jumping Giants MSE 2Agathos MSE 2
13-04-201916:30BC LIESHOUT MSE 2Agathos MSE 2

Uitslagen Heren 2

DatumThuis teamUit teamTU
16-03-2019ABC Basketball MSE 2Agathos MSE 29791
09-03-2019Agathos MSE 2Venlo Sport Crusaders MSE 16067
23-02-2019Agathos MSE 2Aeternitas MSE 17080
17-02-2019BC Heeze MSE 2Agathos MSE 26470
09-02-2019BC Bladel MSE 4Agathos MSE 28590
02-02-2019Agathos MSE 2E.B.C.G. MSE 27277
26-01-2019EVBV Octopus MSE 3Agathos MSE 26765
12-01-2019Agathos MSE 2Yellow Sox MSE 27657
15-12-2018Agathos MSE 2BC LIESHOUT MSE 29588
01-12-2018Agathos MSE 2Jumping Giants MSE 269103
24-11-2018Aeternitas MSE 1Agathos MSE 27853
10-11-2018Agathos MSE 2ABC Basketball MSE 26352
04-11-2018Venlo Sport Crusaders MSE 1Agathos MSE 26049
13-10-2018Agathos MSE 2BC Bladel MSE 48767
06-10-2018E.B.C.G. MSE 2Agathos MSE 26458
29-09-2018Agathos MSE 2EVBV Octopus MSE 37250
22-09-2018Agathos MSE 2BC Heeze MSE 27158
15-09-2018Yellow Sox MSE 2Agathos MSE 2200

Standen Heren 2

RangTeamPuntenGespeeldSaldo
1Jumping Giants Mannen Senioren 22616197
2Venlo Sport Crusaders Mannen Senioren 12215189
3E.B.C.G. Mannen Senioren 2221668
4Aeternitas Mannen Senioren 12216223
5BC LIESHOUT Mannen Senioren 21617-41
6Agathos Mannen Senioren 21618-23
7Yellow Sox Mannen Senioren 21417-232
8EVBV Octopus Mannen Senioren 31417-91
9ABC Basketball Mannen Senioren 21216-21
10BC Bladel Mannen Senioren 41016-135
11BC Heeze Mannen Senioren 2616-134