Heren 1

Heren 1 speelt, na een 2-jarig avontuur in de landelijke Tweede Divisie, in de Eerste Klasse A. Een aantal oudgediende zijn gestopt, tijd voor een nieuw tijdperk met eigen jeugd! Een nieuw avontuur dus, maar met bekende gezichten. Kom dus ook dit jaar zeker kijken bij de altijd leuke wedstrijden en schreeuw het eerste naar de overwinning!

Kijk voor meer updates, foto’s en verslagen op de facebookpagina van Heren1

Teamfoto

Leden:
Skip, Tim, Bas, Martin, Quincy, Geerten, Rufano, Levi, Luuk, Ghaled en Timo.

Coach(es):
Wilbert

Trainer(s):
Wilbert

Trainingstijden:
Woensdag: 21.15 - 22.30 uur / Vrijdag: 20.45 - 22.00 uur

Speelschema Heren 1

DatumTijdThuis teamUit team
22-03-201921:00TSBV Pendragon MSE 2Agathos MSE 1
30-03-201916:30Agathos MSE 1Attacus MSE 2
13-04-201916:30Agathos MSE 1Springfield MSE 1

Uitslagen Heren 1

DatumThuis teamUit teamTU
16-03-2019Den Dungk MSE 2Agathos MSE 16065
09-03-2019Agathos MSE 1Vlijmscherp SVH MSE 16862
16-02-2019B.C. Waldric MSE 1Agathos MSE 16285
10-02-2019Tracks Parkstad MSE 1Agathos MSE 18269
02-02-2019Agathos MSE 1Tantalus MSE 28872
26-01-2019Akros MSE 1Agathos MSE 16256
19-01-2019Agathos MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 19057
12-01-2019B.C. Virtus MSE 2Agathos MSE 16378
14-12-2018Springfield MSE 1Agathos MSE 17275
08-12-2018Agathos MSE 1B.C. Waldric MSE 18769
01-12-2018Attacus MSE 2Agathos MSE 15585
24-11-2018Agathos MSE 1TSBV Pendragon MSE 29372
10-11-2018Agathos MSE 1Den Dungk MSE 210575
03-11-2018Vlijmscherp SVH MSE 1Agathos MSE 17365
13-10-2018Agathos MSE 1Tracks Parkstad MSE 18359
05-10-2018Tantalus MSE 2Agathos MSE 15987
29-09-2018Agathos MSE 1Akros MSE 18569
22-09-2018Valkenswaard Falcons MSE 1Agathos MSE 16663
15-09-2018Agathos MSE 1B.C. Virtus MSE 27267

Standen Heren 1

RangTeamPuntenGespeeldSaldo
1Agathos Mannen Senioren 13019243
2TSBV Pendragon Mannen Senioren 22818150
3Tracks Parkstad Mannen Senioren 12618132
4Vlijmscherp SVH Mannen Senioren 12618159
5Springfield Mannen Senioren 1201872
6Valkenswaard Falcons Mannen Senioren 11919-74
7Akros Mannen Senioren 11819-6
8Attacus Mannen Senioren 21418-62
9Den Dungk Mannen Senioren 21217-163
10Tantalus Mannen Senioren 21217-54
11B.C. Virtus Mannen Senioren 21018-119
12B.C. Waldric Mannen Senioren 1319-278