Heren 1

Heren 1 speelt, na een 2-jarig avontuur in de landelijke Tweede Divisie, in de Eerste Klasse A. Een aantal oudgediende zijn gestopt, tijd voor een nieuw tijdperk met eigen jeugd! Een nieuw avontuur dus, maar met bekende gezichten. Kom dus ook dit jaar zeker kijken bij de altijd leuke wedstrijden en schreeuw het eerste naar de overwinning!

Kijk voor meer updates, foto’s en verslagen op de facebookpagina van Heren1

Teamfoto

Leden:
Skip, Tim, Bas, Martin, Quincy, Geerten, Rufano, Levi, Luuk, Ghaled en Timo.

Coach(es):
Wilbert

Trainer(s):
Wilbert

Trainingstijden:
Woensdag: 21.15 - 22.30 uur / Vrijdag: 20.45 - 22.00 uur

Speelschema Heren 1

DatumTijdThuis teamUit team
26-01-201920:45Akros MSE 1Agathos MSE 1
02-02-201916:30Agathos MSE 1Tantalus MSE 2
10-02-201918:30Tracks Parkstad MSE 1Agathos MSE 1
16-02-201920:30B.C. Waldric MSE 1Agathos MSE 1
09-03-201916:30Agathos MSE 1Vlijmscherp SVH MSE 1
16-03-201920:45Den Dungk MSE 2Agathos MSE 1
22-03-201921:00TSBV Pendragon MSE 2Agathos MSE 1
30-03-201916:30Agathos MSE 1Attacus MSE 2
13-04-201916:30Agathos MSE 1Springfield MSE 1

Uitslagen Heren 1

DatumThuis teamUit teamTU
15-09-2018Agathos MSE 1B.C. Virtus MSE 27267
22-09-2018Valkenswaard Falcons MSE 1Agathos MSE 16663
29-09-2018Agathos MSE 1Akros MSE 18569
05-10-2018Tantalus MSE 2Agathos MSE 15987
13-10-2018Agathos MSE 1Tracks Parkstad MSE 18359
03-11-2018Vlijmscherp SVH MSE 1Agathos MSE 17365
10-11-2018Agathos MSE 1Den Dungk MSE 210575
24-11-2018Agathos MSE 1TSBV Pendragon MSE 29372
01-12-2018Attacus MSE 2Agathos MSE 15585
08-12-2018Agathos MSE 1B.C. Waldric MSE 18769
14-12-2018Springfield MSE 1Agathos MSE 17275
12-01-2019B.C. Virtus MSE 2Agathos MSE 16378
19-01-2019Agathos MSE 1Valkenswaard Falcons MSE 19057

Standen Heren 1

RangTeamPuntenGespeeldSaldo
1Agathos Mannen Senioren 12213212
2Tracks Parkstad Mannen Senioren 12213155
3Vlijmscherp SVH Mannen Senioren 12013106
4TSBV Pendragon Mannen Senioren 22013112
5Springfield Mannen Senioren 1141323
6Attacus Mannen Senioren 21213-45
7Valkenswaard Falcons Mannen Senioren 11113-94
8Den Dungk Mannen Senioren 21012-90
9Tantalus Mannen Senioren 2811-48
10Akros Mannen Senioren 1813-48
11B.C. Virtus Mannen Senioren 2412-114
12B.C. Waldric Mannen Senioren 1113-169