Dames 1

Met een mooie mix aan ervaren krachten en jeugd komt Dames 1 dit jaar uit in de 2e klasse. Met vaste coach Geerten doen de Dames ook dit jaar een gooi naar een zo hoog mogelijk klassering, erg leuk om te komen kijken! Be there and show your support!

Kijk voor meer updates, foto’s en verslagen op de facebookpagina van Dames1

Teamfoto

Leden:
Hubine, Krista, Ilse, Marieke, Marieke, Elise, Judy, Marit, Barbara, Miranda en Janneke

Coach(es):
Geerten

Trainer(s):
Geerten

Trainingstijden:
Woensdag: 19.00 - 20.15 uur / Vrijdag: 19.30-20.45 uur

Speelschema Dames 1

DatumTijdThuis teamUit team
23-03-201917:00BC Vlissingen VSE 2Agathos VSE 1
30-03-201920:00Scheldesport Basketball VSE 1Agathos VSE 1
06-04-201914:30Agathos VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1
13-04-201914:30Agathos VSE 1WBB Giants VSE 2

Uitslagen Dames 1

DatumThuis teamUit teamTU
16-03-2019Agathos VSE 1WBB Giants VSE 25814
08-03-2019TSBV Pendragon VSE 2Agathos VSE 16515
09-02-2019Agathos VSE 1BV Volharding VSE 15351
02-02-2019BV Souburg VSE 1Agathos VSE 13543
26-01-2019Agathos VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 13644
19-01-2019Scheldesport Basketball VSE 1Agathos VSE 16032
12-01-2019BC Vlissingen VSE 2Agathos VSE 14534
15-12-2018Agathos VSE 1BV Volharding VSE 14339
30-11-2018TSBV Pendragon VSE 2Agathos VSE 16133
24-11-2018Agathos VSE 1BC Vlissingen VSE 23545
10-11-2018WBB Giants VSE 2Agathos VSE 12743
03-11-2018Agathos VSE 1TSBV Pendragon VSE 25137
12-10-2018BV Volharding VSE 1Agathos VSE 13861
06-10-2018Agathos VSE 1BV Souburg VSE 13541
29-09-2018Vlijmscherp SVH VSE 1Agathos VSE 14032
22-09-2018Agathos VSE 1Scheldesport Basketball VSE 14633
15-09-2018BV Souburg VSE 1Agathos VSE 13828

Standen Dames 1

RangTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Souburg Vrouwen Senioren 12616261
2BC Vlissingen Vrouwen Senioren 22417111
3TSBV Pendragon Vrouwen Senioren 22217232
4Vlijmscherp SVH Vrouwen Senioren 1201712
5Scheldesport Basketball Vrouwen Senioren 11816152
6Agathos Vrouwen Senioren 11617-35
7WBB Giants Vrouwen Senioren 2817-248
8BV Volharding Vrouwen Senioren 1017-485