Dames 1

Met een mooie mix aan ervaren krachten en jeugd komt Dames 1 dit jaar uit in de 2e klasse. Met vaste coach Geerten doen de Dames ook dit jaar een gooi naar een zo hoog mogelijk klassering, erg leuk om te komen kijken! Be there and show your support!

Kijk voor meer updates, foto’s en verslagen op de facebookpagina van Dames1

Teamfoto

Leden:
Hubine, Krista, Ilse, Marieke, Marieke, Elise, Judy, Marit, Barbara, Miranda en Janneke

Coach(es):
Geerten

Trainer(s):
Geerten

Trainingstijden:
Woensdag: 19.00 - 20.15 uur / Vrijdag: 19.30-20.45 uur

Speelschema Dames 1

DatumTijdThuis teamUit team
26-01-201916:30Agathos VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1
02-02-201919:15BV Souburg VSE 1Agathos VSE 1
09-02-201916:30Agathos VSE 1BV Volharding VSE 1
08-03-201919:00TSBV Pendragon VSE 2Agathos VSE 1
16-03-201914:30Agathos VSE 1WBB Giants VSE 2
23-03-201917:00BC Vlissingen VSE 2Agathos VSE 1
30-03-201920:00Scheldesport Basketball VSE 1Agathos VSE 1
06-04-201914:30Agathos VSE 1Vlijmscherp SVH VSE 1
13-04-201914:30Agathos VSE 1WBB Giants VSE 2

Uitslagen Dames 1

DatumThuis teamUit teamTU
15-09-2018BV Souburg VSE 1Agathos VSE 13828
22-09-2018Agathos VSE 1Scheldesport Basketball VSE 14633
29-09-2018Vlijmscherp SVH VSE 1Agathos VSE 14032
06-10-2018Agathos VSE 1BV Souburg VSE 13541
12-10-2018BV Volharding VSE 1Agathos VSE 13861
03-11-2018Agathos VSE 1TSBV Pendragon VSE 25137
10-11-2018WBB Giants VSE 2Agathos VSE 12743
24-11-2018Agathos VSE 1BC Vlissingen VSE 23545
30-11-2018TSBV Pendragon VSE 2Agathos VSE 16133
15-12-2018Agathos VSE 1BV Volharding VSE 14339
12-01-2019BC Vlissingen VSE 2Agathos VSE 14534
19-01-2019Scheldesport Basketball VSE 1Agathos VSE 16032

Standen Dames 1

RangTeamPuntenGespeeldSaldo
1BV Souburg Vrouwen Senioren 12211248
2BC Vlissingen Vrouwen Senioren 2161170
3Vlijmscherp SVH Vrouwen Senioren 11412-4
4Scheldesport Basketball Vrouwen Senioren 11210124
5TSBV Pendragon Vrouwen Senioren 2121267
6Agathos Vrouwen Senioren 11012-31
7WBB Giants Vrouwen Senioren 2612-120
8BV Volharding Vrouwen Senioren 1012-354